تزیینات داخلی

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در تهران به صورت حرفه ای – امروزه یکی از دغدغه های خانواده ها و بخصوص بانوان خانواده دکوراسیون داخلی منزل و طرح های مختلفی است که می توان در خاته ها ایجاد نمود، در این راه یکی از شیوه های نریین ساختمان ، نقاشی ساختمان است که اخیرا رونق بسیاری در میان خانواده های ایرانی کسب کرده است. در همین راستا صنعت نقاشی ساختمان در تهران نیز به صورت مدرن در آمده است و گروه هنری خانه رنگ یکی از مدعیان این صنعت در پایتخت به شمار می رود. خانه رنگ فعالیت آنلاین خود را از حدود ۶ ماه قبل به صورت رسمی آغاز نموده و خدمات بی شماری در جهت آسایش حال مشتریان در باب دکوراسیون داخلی فراهم می نماید.

نقاشی ساختمان در تهران

برخی از خدمات خانه رنگ برای نقاشی ساختمان در غرب تهران به صورت زیر ارایه خواهد شد:

  1.  انواع نقاشی ساختمان از قبیل نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، نقاشی ساختمان با رنگ روغنی و سایر رنگ های ساختمانی
  2. پتینه کاری شامل پتینه کاری طرح فرشته ، پتینه کاری ایتالیایی ، پتینه کاری سلطنتی ، پتینه کاری ستتی
  3. نقاشی ساختمانی رنگ اکریلیک ، اپوکسی
  4. کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری اطاق مستر ، کاغذ دیواری اطاق کودک کاغذ دیواری سه بعدی و …

نئوپان چیست؟

نئوپان

نئوپان یا «تخته خرده چوب» محصولی است از خرده‌های چوب ساخته می‌شود و در برخی کاربردها بجای تخته چوب بکار می‌رود. این محصول از صنایع بازیافت چوب است که در جریان استفاده از درختان برای مصارف مختلف ضایعات بدست آمده را تبدیل به خرده چوب نموده و با مخلوطی از چسب‌های شیمیایی با استفاده از حرارت و فشار پرس بست می‌آید.

نئوپان از  ضايعات چوب جنگلي و باغي ساخته شده است . اغلب از شاخه هاي درخت راش و صنوبر تا قطر 10 سانتيمتر كه در صنايع چوب كاربرد نداشته و به عنوان ضايعات جنگل است ، استفاده شده و همراه با چسب كه ساخت كارخانجات داخل كشور مي باشد ، نئوپان تهيه ميشود نئوپان یکی از نام‌های تجاری این محصول بوده که به علت استمرار استفاده در ایران به خود محصول نیز گفته می‌شود.

نئوپان

نئوپان

فروش ام دی اف آریا معادل کدهای ایگر اتریش

فروش ام دی اف آریا معادل کدهای ایگر اتریش

ام دی اف آریا بصورت برجسته با مغز و رویه اتریش در 48 رنگ معادل کد های ایگر اتریش بصورت تک برگی و پالتی موجود می باشد.

جهت دریافت سمپل و قیمت ها با ما تماس بگیرید.

سمپل ام دی اف آریا

سمپل ام دی اف آریا